Fogadóóra

Egyéni fogadóórák rendje –  2020/2021 

 

Kérjük, hogy előzetesen e-Kréta / telefon / e-mail útján egyeztessenek a szaktanárral!

 

A járványhelyzetre való tekintettel a fogadóórákra online (zoom, meet) vagy telefonon, esetleg az iskola épülete előtt szabadtéren van lehetőség.

 

Név Fogadóóra időpontja
Andainé Magasvári Monika szerda 11:00 – 11:45
Andorné Bihari Anna Etelka kedd 14:00 – 14:45
Balzsay Zsuzsanna szerda 10:15 – 10:45
Bede-Fazekasné Huber Tünde hétfő 11:00 – 11:45
Bem Tímea Klára szerda 12:00 – 12:45
Bencze Klaudia Anna kedd 11:00 – 11:45 
Bisztrai Béla János hétfő 13:.00 – 13:45
Bojtárné Darázsi Nikolett folyamatos, egyéni megbeszélés szerint
Braunné Horváth Annamária kedd 11:00 – 11:45 
Briák Edit csütörtök 12:00 – 12:45
Czoma Flóra szerda 10:00 – 10:45
Csapó József Péter hétfő 13:00 – 13:45
Cserfalviné Mészáros Zsuzsanna szerda 10:00 – 10:45
Dürrné Rákos Zsuzsanna hétfő 12:00 – 12:45
Ecker Edina Rita hétfő 14:00 – 14:45
Farhanné Gere Andrea hétfő 12:00 – 12:45
Fejes Anikó szerda 11:00 – 11:45 
Gács Katalin szerda 10:00 – 10:45 
Gáti Zoltán hétfő 11:00 – 11:45 
Gulyás Zoltán kedd 12:00 – 12:45
Hárs Eszter csütörtök 9:00 – 9:45
Herczegh Piroska Anna hétfő 9:00 – 9:45
Hofer Ágnes Erzsébet csütörtök 9:00 – 9:45
Illésné Megyeri Mariann  Ilona folyamatos, egyéni megbeszélés szerint
Isaákné Rádi Nóra szerda 8:00 – 8:45
Izsák Bálint István hétfő 14:00 – 14:45
Juhász Zsófia kedd 13:00 – 13:45
Juhász Zsuzsanna Gabriella szerda 12:00 – 12:45
Kalicov Szilvia kedd 12:00 – 12:45
Kaplár-Fehér Krisztina hétfő 9.00- 9.45
Kaszta Mónika Anita hétfő 13.00-13.45
Dr. Katona László hétfő 14.00 – 14.45
Kiss Mariann hétfő 9.00-9.45 
Kocsis Eszter péntek 9.00-9.45
Kojiné Jekli Piroska szerda 10.00-10.45
Komlóssy Enikő hétfő 10.45-11.30
Kőszeginé Rózsahegyi Anita szerda 9.00-9.45
Kraus Andrea hétfő 9.00-9.45
Kuti Zsuzsanna Erzsébet csütörtök 11:00-11:45
Lajtai Ádám hétfő 11.00-11.45 
Lakatosné Lőrincz Katalin hètfô 10.00-11.00
Lászlóné Bathó Teodóra csütörtök 12.00-12.45
Leventeujváryné Kleininger Mária hétfő 11:00-11:40
Lindner Zsuzsa hétfő 13.00-13.45
Marton-Falböck Edit Viktória kedd  12:00-12:45
Mártonné Szabó Ágota Edit csütörtök 8.00-8.45
Mecseki Szilvia péntek 13:00-13:45
Mérei Katalin kedd 11.00-11.45
Molnár László István csütörtök 11:00-11:45
Nagyvarsányi Katalin csütörtök 12:00-12.45
Polner Ildikó péntek 9.00-9.45
Prisztás Andrea kedd 10:55-11:40
Quintana Joaquin Asuncion péntek 11:00-11:45
Rácz Kinga péntek 9:00-9:30
Rajhona Flóra péntek 10.00-10.45
Schneller Krisztina kedd 10.00-11.00
Schramkó Erika csütörtök 10.55-11.40
Sió Dávid hétfő 10:00-10:45
Sovák Arnold Attila szerda 11.00-11.45
Steiner Csilla péntek 8.00-8.45
Sugárné Turáni Eliza Beáta kedd 11.00-11.45
Szabó-Béres Lilla Erzsébet szerda 10:55-11:40
Szabó-Gyenes Szilvia hétfő 12.00-13.00
Szabóné Kozák Katalin kedd 12:00-12.45
Szarvas Mariann kedd 12:00-12:45
Szávin László kedd 10.55 – 11.40 
Szendrei Judit Egyéni bejelentkezés alapján:    pszichologus@szli.hu
Takács Mózes András csütörtök 10:00-10:45
Takács Zsuzsanna Éva csütörtök 9:00 – 9:45 
Takátsné Lucz Ildikó Ágnes szerda 9:00-9:45 
Terényi Gergely László hétfő 10:55-11:40
Thompson Sean Ian Peter kedd 10:00-10:45 
Tóth Szabina kedd 10:00-10:45
Tóthmátyásné Zuggó Tünde csütörtök 11.00 -12.00
Török Sándor hétfő 10:00-10:45
Török Teréz csütörtök 12.05-12.50
Újvári László Sándor hétfő  9:00-9:45
Varga Zsuzsanna szerda 11:00 – 11:45
Várhelyi Tímea péntek 12.05-12.50
Varju Mária csütörtök 13:00-13:45
Vásárhelyi Ágnes szerda 13:00-13:45
Vida Nikolett hétfő 10:00-10:45
Zsoldosné Potó Krisztina hétfő 12.05-12.50